EasyBuyWorld

Καλάθι
0 προϊόντα / 0.00 €

Δεν υπάρχουν προϊόντα στο Καλάθι Αγορών σας!



Digitus F/O LC-LC 5m 50/125 OM4

Γράψτε πρώτος μια αξιολόγηση για αυτό το προϊόν

ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ : 1447560 Κάνε Ερώτηση !
ean code : 4016032308829
Εγγύηση : 12μήνες
Digitus LC/LC 50/125µ 5m, LC, LC, Male/Male
ΠερισσότεραΛιγότερα

θες βοήθεια;

210 619 9661
  • HIGH
    SECURE
  • 5x
    ΤΡΟΠΟΙ
  • +25.000
    ΠΡΟΪΟΝΤΑ
Τιμή:
29,36 €
  • Πληροφορίες
  • Χαρακτηριστικά
  • Ετικέτες
  • Αξιολογήσεις
  • FAQ

Επιπρόσθετες Πληροφορίες

ΠΡΟΣΟΧΗ : Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ 1 ΤΕΜΑΧΙΟ ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ(Ή 1 ΜΕΤΡΟ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΙΟΝ ΟΠΩΣ ΚΑΛΩΔΙΟ Ή ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ)

Digitus LC/LC 50/125µ 5m. Connector 1: LC, Connector 2: LC, Τύπος φύλου: Male/Male

-Duplex καλωδίων.


-LSOH.


-Σύνδεση Με κεραμικό ferrule.


Διαμέτρου 3 χιλιοστών -Καλωδιακή.


-Single Γεμάτη με δοκιμή-έκθεση.


- Υποδοχή 1: LC


- Connector 2: LC


-Καλωδιακή Τύπου: I-VH 2G50 / 125μ.


- Κατηγορία Fiber: ΟΜ4


-Mode: Πολύτροπη.


- Χρώμα καλωδίου: aqua χρώμα


- Boot: μονόχρωμο


Διάμετρος -Fiber: 50 / 125μ.


- Αριθμός των συνδέσμων πλευρά 1: 2


- Αριθμός των συνδέσμων πλευρά 2: 2


- Διάμετρος καλωδίου 3 χιλιοστά.


- Καλώδιο μπουφάν: LSOH


 Μήκος: 5m.


-Packaging: DIGITUS Polybag.

Βάρος και διαστάσεις
Μήκος καλωδίου5m
Cable diameter3 mm
Features
Χρώμα καλωδίουTurquoise
Connector 1LC
Connector 2LC
Τύπος φύλουMale/Male
Core diameter50 µm
Cladding diameter125 µm

Για περισσότερες λεπτομέρειες πληκτρολογήστε σε κάποια γνωστή μηχανή αναζήτησης το :

EAN Code : 4016032308829
Product Code : DK-2533-05-4

ΠΡΟΣΟΧΗ : Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ 1 ΤΕΜΑΧΙΟ ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ(Ή 1 ΜΕΤΡΟ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΙΟΝ ΟΠΩΣ ΚΑΛΩΔΙΟ Ή ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ)


Χρώμα Μη Διαθέσιμο
Κατασκευαστή Digitus
Εγγύηση 12 μήνες

Βάρος και διαστάσεις
Μήκος καλωδίου5m
Cable diameter3 mm
Features
Χρώμα καλωδίουTurquoise
Connector 1LC
Connector 2LC
Τύπος φύλουMale/Male
Core diameter50 µm
Cladding diameter125 µm

Ετικέτες Προϊόντος



Χρησιμοποιήστε Κενά Για Να ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΤΕ Πολλαπλές ΕΤΙΚΕΤΕΣ και ΟΝΟΜΑΤΑ Στα Αγαπημένα Σας ΠΡΟΪΟΝΤΑ, Χρησιμοποιήστε Μονά Εισαγωγικά (') Για Ολόκληρες Φράσεις.

Γράψτε τη Δικιά σας Αξιολόγηση

  1 αστέρι 2 αστέρια 3 αστέρια 4 αστέρια 5 αστέρια
Ποιότητα
Τιμή
Ευχρηστία
Αξία Προς Τιμή

Γράψτε τη Δικιά σας Αξιολόγηση

  1 αστέρι 2 αστέρια 3 αστέρια 4 αστέρια 5 αστέρια
Ποιότητα
Τιμή
Ευχρηστία
Αξία Προς Τιμή

Ερωτήσεις Για Προϊόντα

Δεν Υπάρχουν Ερωτήσεις. Κάνε Πρώτος Ερώτηση Για Το Προϊόν! Έλα Στην Παρέα Μας.

Εναλλακτικά δείτε

Δες τι προτιμούν οι περισσότεροι στην κατηγορία του προϊόντος

Loading...
Παρακαλώ Περιμένετε..
ΦΕΥΓΕΙΣ; Στάσου...Που ΠΑΣ;
ΚΕΡΔΙΣΕ ΔΩΡΑ
Απο Την Παραγγελία Σου
Τουλάχιστον Δώσε Μας Το email Σου Για Να Μη Χαθούμε, Να Μαθαίνεις Πρώτος Μεγάλες Προσφορές, Εκπτώσεις Και Για Να Κερδίζεις!
ΘΕΛΩ ΔΩΡΑ!
Κουπόνι: df56s5d8